ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

01.03.2019 15:52 - Mariusz Danielak

White Lies już w przyszłym tygodniu w Polsce

White Lies już w przyszłym tygodniu w Polsce

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty White Lies, które odbędą się już w przyszłym tygodniu. Londyńskie trio zagra 5 marca w warszawskiej Proximie i dzień później (6.03) w poznańskiej Sali Wielkiej CK Zamek. Harmonogramy koncertów wyglądają następująco:

Warszawa:

19:00 - wejście
20:00 - Boniface
21:00 - White Lies

Poznań:

18:00 - wejście
19:00 - Boniface
20:00 - White Lies

White Lies powracają do Polski z nowym albumem – premiera „Five” odbyła się 1 lutego. Album promował singiel „Time To Give”:



White Lies debiutowali w 2009 roku, albumem „To Lose My Life”, który odniósł spektakularny sukces. Czerpiąc inspirację z takich zespołów jak Talking Heads czy Joy Division, zdołali stworzyć swój styl, często nazywany „zimnofalowym post punkiem, połączonym z syntetycznym popem”. To specyficzne brzmienie szybko wyniosło grupę na pierwsze miejsca najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii. Album zadebiutował na pierwszym miejscu notowania UK Albums, a zespół zaczął występować w najbardziej prestiżowych programach telewizyjnych i radiowych (Channel 4, Late Show with Dawid Letterman, BBC Radio itp.) oraz na najważniejszych scenach na całym świecie: od Japonii, poprzez Europę, po Stany Zjednoczone (zarówno jako główna gwiazda, jak i jako support m.in przed Snow Patrol i Glasvegas). Znakomite recenzje kolejnego krążka – wydanego w 2011 roku „Ritual” – umocniły pozycję zespołu na międzynarodowej scenie i umożliwiły mu zagranie wyprzedanego koncertu na londyńskiej Wembley Arena.

Ceny biletów: 89 zł (przedsprzedaż) / 100 zł (w dniu koncertu)
Miejsca sprzedaży: www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketclub.pl, www.empikbilety.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

 

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2020 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.