ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

13.08.2019 21:56 - Mariusz Danielak

Kayak zapowiada album koncertowy

Kayak zapowiada album koncertowy

W październiku tego roku holenderska formacja Kayak wyda album koncertowy dokumentujący trasę promującą album Seventeen. Wydawnictwo będzie dwupłytowe i przyjmie tytuł Live 2019. Jak możemy przeczytać na stronie formacji, płyta będzie dostępna tylko w wybranych sklepach internetowych oraz oczywiście na koncertach zespołu. Polscy fani będą zatem mieli okazję zaopatrzyć się w to wydawnictwo, bowiem już w grudniu grupa przybędzie po raz pierwszy do Polski. Wraz ze szwedzką formacją The Flower Kings zagra dwa koncerty -  3 grudnia w Piekarach Śląskich (OK Andaluzja) oraz 4 grudnia w Poznaniu (U Bazyla).

Holenderski Kayak to legenda, której chyba nie trzeba przedstawiać. Założona w 1972 roku przez Tona Scherpenzeela (wieloletniego członka grupy Camel) grupa na stałe wpisała się w kanon legend progresywnego rocka, a wydany w ubiegłym roku album „Seventeen” potwierdza tylko znakomitą formę twórczą muzyków. Muzyka, pełna eklektyzmu i niezwykłego klimatu, wciąż zachwyca niezliczoną liczbę fanów na całym świecie.

Poniżej prezentujemy zapowiedź wydawnictwa, świetny utwór La Peregrina zarejestrowany 12 stycznia 2019 roku w holenderskim klubie De Boerderij.

 

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
Picture theme from Riiva with exclusive licence for ArtRock.pl
© Copyright 1997 - 2020 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.