ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

14.11.2019 21:18 - Mariusz Danielak

Ostatni koncert The Dumplings w Łodzi przed przerwą!

Ostatni koncert The Dumplings w Łodzi przed przerwą!

Nadszedł czas pożegnań. Przed nami ostatni koncert The Dumplings w Łodzi. Duet ogłosił zawieszenie działalności, by oddać się innym projektom artystycznym i ruszył w ostatnią trasę przed dłuższą przerwą. Wszystkich fanów twórczości Justyny Święs i Kuby Karasia zapraszamy już jutro. Koncert w ramach Przykro Mi Tour w Wytwórni zacznie się o godzinie 20:00. Oprócz gwiazdy wieczoru na scenie wystąpi młoda i równie utalentowana artystka Ina West w roli supportu.

Tworzony przez Justynę Święs i Kubę Karasia elektro-popowy duet The Dumplings po sześciu latach wspólnego grania rusza w wielką trasę koncertową zatytułowaną "Przykro mi", która zapowiada dłuższą przerwę w scenicznej współpracy duetu. Autorzy takich hitów, jak "Betonowy las", "Nie gotujemy", "Kocham być z tobą" czy "Raj" postanowili tymczasowo zawiesić swoją działalność. Koncerty w ramach tej trasy zamykają pewien rozdział w ich twórczości.

Supportem the Dumplings będzie Ina West. Producentka, autorka muzyki i tekstów, łącząca minimalistyczny chłód brzmienia Portishead z koncertową energią Die Antwoord. Artystka tworzy transową, nowofalową elektronikę z elementami trip hopu i acid jazzu, zahaczając o surowe rejony techno i plemienność, która bierze za rękę i zaprasza do tańca. W wydaniu na żywo serwuje połączenie klasycznego instrumentarium, tanecznego bitu i surowych wokalnych harmonii. W lutym 2019 ukazała się jej długogrająca płyta zatytułowana "Girls". Piosenki stanowią opowieść o przemianach, źródłach siły, dojrzewaniu myśli, pożegnaniach oraz o miłości jako postawie życiowej, w centrum zdarzeń dziewczyny.

Harmonogram wieczoru:

19:00 Otwarcie bram
20:00 Support Ina West
21:00 The Dumplings

 

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
Picture theme from Riiva with exclusive licence for ArtRock.pl
© Copyright 1997 - 2020 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.