ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

21.11.2019 16:05 - Mariusz Danielak

Koncertowy weekend w Wytwórni

Koncertowy weekend w Wytwórni

Zbliża się koncertowy weekend w Wytwórni. Początek już w ten czwartek, na scenie wystąpią Sorry Boys z płytą „Miłość” oraz debiutująca artystka Aleksandra Kozubal. W sobotę pojawi się Natalia Przybysz z piosenkami z nowego albumu „Jak Malować Ogień” oraz utalentowana Zagi. W niedzielę zapraszamy na Randkę w Ciemność z Nocnym Kochankiem i Bodzisem.

Sorry Boys – Trasa Miłość 2019, 21.11 (czwartek), 20:00

„Miłość” to pierwszy w pełni polskojęzyczny i najbardziej piosenkowy album Sorry Boys, wypełniony nośnymi melodiami i dojrzałymi tekstami frontmanki Beli Komoszyńskiej. Utwory pokazują różne oblicza najważniejszego uczucia świata z prywatnej oraz uniwersalnej perspektywy. Po barokowym bogactwie albumu „Roma” zespół zapragnął bardziej przejrzystych form. Na nowej płycie jednocześnie wybrzmiewają smyczki, etniczne cymbały, kalimba czy harfa, zaś tę nietypową orkiestrę prowadzą gitary oraz fortepian.

Supportem będzie Aleksandra Kozubal. Artystka kilka lat temu rozpoczęła edukację wokalną, która zaowocowała udziałem w telewizyjnym show „Mam talent”. Program przyczynił się do nagrania autorskiej piosenki „Ja mała” będącej przez chwilę jej wizytówką artystyczną. Do sieci trafiły również „Co za pech” oraz „Rozbierz mnie”. Po podjęciu współpracy z wytwórnią Kayax w ramach projektu „My name is new”, światło dzienne ujrzały single „Thank you” oraz „Obojętność”. Dotychczas wrażliwości wokalistki można było doświadczyć na supportach podczas trasy Krzysztofa Zalewskiego, Darii Zawiałow, Renaty Przemyk czy Mery Spolsky. Rozwijająca się kariera Oli dopiero nabiera rozpędu, artystka ma głowę pełną pomysłów na kolejne kompozycje, którymi z pewnością podzieli się podczas czwartkowego koncertu.

Natalia Przybysz – Jak Malować Ogień, 23.11 (sobota), 20:00

Pod koniec października ukazała się piąta solowa płyta Natalii Przybysz „Jak Malować Ogień”, pełna wspaniałej muzyki oraz pięknych, dojrzałych tekstów. Nowy album jest o tym, jak zachować spokój i poczucie sensu w czasach dynamicznych i niepokojących zmian. Gdy drzew i tlenu coraz mniej. Jak się kochać, jak słuchać, jak rozmawiać. Jak patrzeć i czego/kogo się trzymać najmocniej. Album promują single „Ciepły wiatr” oraz „Ogień”, które królują już na polskich listach przebojów. Na koncercie możecie spodziewać się kojących brzmień w duecie z otulającym wokalem, oprawionych klimatyczną scenografią.

Jako support wystąpi Zagi – charyzmatyczna dziewczyna z gitarą, wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Pisze dla siebie, ale również dla innych artystów. Jej muzyka to połączenie energetycznego rocka, alternatywy i wpadających w ucho melodii okraszonych ambitnym polskim tekstem. Zagi nie wciela się w role, pisze o tym, co ją spotyka. Ma na swoim koncie 4 albumy i aktualnie kończy pracę nad nowym albumem długogrającym, którego premiera planowana jest na rok 2020!

Nocny Kochanek – Trasa w Ciemność cz.2, 24.11 (niedziela), 19:00

Jesienią 2018 roku wystąpili po raz pierwszy w klubie Wytwórnia w ramach "Trasy w Ciemność" promującej album "Randka w Ciemność". 24 listopada zagrają u nas ponownie podczas drugiej odsłony tej trasy. Pod względem muzyki Nocny Kochanek to klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji. Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego z klasycznym heavy metalem.

Supportem Nocnego Kochanka będzie zespół Bodzis powstały niewątpliwie z inicjatywy Bogdana Ż., (nie)znanego szerszej publiczności jako Bodzis właśnie. Nie za gruby, nie za chudy. Nie za ładny, nie za brzydki... Taka też jest jego muzyka. Jest ona niczym nadchodząca płyta Guns'n'Roses – jeszcze nikt jej nie słyszał.

 

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
Picture theme from Riiva with exclusive licence for ArtRock.pl
© Copyright 1997 - 2020 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.