ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

25.11.2019 20:27 - Mariusz Danielak

Koncertowy album Mystery już w sprzedaży

Koncertowy album Mystery już w sprzedaży

Jest już dostępne nowe koncertowe wydawnictwo kanadyjskiej formacji neoprogresywnej Mystery. Album zatytułowany Live in Poznań został zarejestrowany w poznańskim klubie Blue Note 7 kwietnia 2019 roku podczas Live and Butterflies Tour. Zespół odwiedził wówczas osiem państw w tym trzy koncerty dał w naszym kraju. To trzeci podwójny album Kanadyjczyków (wcześniejsze to Tales from the Netherlands z 2014 roku i Second Home - Live At Prog Dreams V z 2017 roku). Znajdą się na nim wszystkie kompozycje z ostatniej płyty Lies and Butterflies oraz wybrane utwory z dyskografii składające się na 160 minut materiału.

Jak pisze polski wydawca i dystrybutor, poznańska firma Oskar, to: fenomenalny, prawie 3-godzinny koncert z poznańskiego klubu Blue Note z 7 kwietnia 2019 roku, rewelacyjna jakość dźwięku, praktycznie bez studyjnych poprawek. Wszystkie koncerty na wiosennej trasie grupy były nagrywane, ale po przesłuchaniu taśm zespół uznał, że poznański koncert jest tak dobry, że chce go przedstawić fanom w całości.

Rzecz ukazała się aż w 6 wersjach: BOX 4 x VINYL+2CD + DODATKI: bilet, backstage, album, 3 x plakat, album 44 stron. W 4 KOLORACH - LIMITOWANE KOLOROWE PO 100 szt / 2CD - DIGI-BOOK - z książką ok. 40 stron - 1500 szt.,/ card-sleeve 2CD nielimitowany. Kolejność zamówień może być gwarancją otrzymania limitowanych wersji. Wszystkie limitowane wydania są dostępne tylko na stronach: www.oskar-cd.com.pl, www.independentmusicmarket.com oraz na stronie zespołu Mystery - www.therealmystery.com/boutique.

 

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2020 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.