ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

10.11.2020 21:13 - Mariusz Danielak

Batushka wyda koncertowy album

Batushka wyda koncertowy album

Po bardzo dobrze przyjętej EPce "Raskol" Batushka powraca z pierwszym materiałem live. W październikową noc Samhain zespół zaprezentował klimatyczny live stream przygotowany dla kolumbijskiego "Rock al Parque Festival" jednego z największych festiwali w Ameryce Południowej. Sama transmisja odbyła się w formie ogólnodostepnej darmowej transmisji i spotkała się ze świetnym przyjęciem, a zespół zdecydował się na wydanie tego materiału w formie fizycznej.
"ЧЕРНАЯ ЛИТУРГИЯ / BLACK LITURGY / CZERNAYA LITURGIYA" A MONASTIC LIVE to rozszerzony o 4 utwory blisko 70 minutowy pełny zapis tego koncertu. Doskonale ujęty klimat, świetny dźwięk i obraz to atuty tego wydawnictwa. W czasach kiedy koncerty i spotkania na żywo oddalają się o kolejne miesiące to wydawnictwo przynosi chociaż na chwilę specyficzny klimat prezentowany przez Batushkę podczas koncertów, które stały się siłą napędową zespołu.

Za wizualny efekt odpowiada etatowy filmowiec Batushki - Hiatsyntos Perry, a o dźwięk zadbała ekipa Dobra 12 Studio. Graficzną formę wydawnictwa przygotował Maciej Szupica, a doskonałe zdjęcia wykonała Małgorzata Żuk odpowiedzialna także za pierwszą sesję zespołu do płyty "Liturgiya". Wydawnictwo ukaże się w formie CD/DVD już 24 grudnia oraz miesiąc później w formie limitowanych edycji winylowych.

Pre-order na  https://store.witchinghour.pl/ oraz  https://www.batushkastore.com

 

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
Picture theme from Riiva with exclusive licence for ArtRock.pl
© Copyright 1997 - 2021 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.