ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

11.01.2017 18:26 - Mariusz Danielak

Koncerty Stoned Jesus coraz bliżej

Koncerty Stoned Jesus coraz bliżej

W rocznicę pierwszej edycji „The Procession Tour”, Stoned Jesus, Dopelord i Sunnata znowu ruszają we wspólną trasę… i robią to w tym samym składzie nie bez powodu. Muzycy wystąpią w Warszawie (Hydrozagadka, 30 stycznia), Krakowie (Zet Pe Te, 1 lutego), Wrocławiu (Klub Firlej, 2 lutego - ArtRock.PL patronuje temu wydarzeniu), Poznaniu (U Bazyla, 3 lutego) i Gdyni (Ucho, 4 lutego).

Stoned Jesus w Polsce przedstawiać nie trzeba. Okazja do ich powrotu jest wyjątkowa - 5-lecie „Seven Thunders Roar”, ich najpopularniejszej płyty, którą odegrają w całości. Od czasu jej wydania trio przebyło długą drogę - od kameralnych, niszowych koncertów po wyprzedawane sale nawet w Ameryce Południowej. Jest co świętować!
facebook.com/stonedjesusband
stonedjesus.bandcamp.com


Dopelord właśnie ukończyli prace nad swoim trzecim albumem „Children of the Haze”, który będziecie mieli okazję usłyszeć po raz pierwszy live. Wiedzą jak dostarczać smoliste, sabbathowskie riffy, co wielokrotnie udowadniali live, otwierając koncerty m.in. przed Ghost, czy na legendarnym Heavy Days In Doomtown. Kult riffu i uzależnienie od czarnej magii.
facebook.com/dopelord666
dopelord.bandcamp.com


Sunnata ma za sobą pracowity rok, w którym skoncentrowani byli na intensywnym promowaniu ich ostatniej płyty „Zorya”, która po dostrzeżeniu m.in. przez Cvlt Nation i Terrorizer otworzyła im drogę do grania m.in. z Mastodon i Uncle Acid And The Deadbeats. Na żywo Sunnata to stan, w którym ściana dźwięku zderza się z monolitem ciszy absolutnej. Otwórzcie umysły i niech stanie się hałas.
facebook.com/sunnataofficial
sunnataofficial.bandcamp.co
m

Wrocław, Klub Firlej
drzwi: 19:00, start: 19:30
Bilety w przedsprzedaży: 49 zł (dostępne w sieci Ticketpro - EMPiK, Media Markt itp)
Bilety w dniu koncertu: 59 zł

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
Picture theme from Natalie C with exclusive licence for ArtRock.pl
© Copyright 1997 - 2018 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.