ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

18.03.2017 18:02 - Mariusz Danielak

Keep Rockin': zobacz klip do premierowej kompozycji

Keep Rockin': zobacz klip do premierowej kompozycji

Przypominamy, że formacja Keep Rockin’ już niebawem powróci z nową płytą. Po ciepłym przyjęciu debiutanckiego “Into The Unknown” i serii udanych koncertów w całej Polsce, które wzbudziły zainteresowanie środowiska muzyki progresywnej, zespół spędził blisko 8 miesięcy pracując nad drugim albumem. “Screaming Out Your Name” to 11 opowieści o dylematach współczesnego człowieka. Album ukaże się już na początku kwietnia w dwóch wersjach językowych a całość to blisko 150 minut muzyki. Tymczasem formacja zaprezentowała teledysk do pochodzacej z tej płyty kompozycji "Left Alone Again". Obraz, który powstał dzięki pomocy Centrum Kultury Browar B, Urzędu Miasta Włocławek i Telewizji Kujawy można zobaczyć poniżej.

28 kwietnia 2017 roku Keep Rockin' zagra pierwszy koncert promujący ten nowy album. Występ w Centrum Kultury "Browar B." we Włocławku będzie pierwszą okazją do podzielenia się nowym materiałem na żywo! Obecny skład Keep Rockin’: Janusz Janicki – perkusja, Aleksander Kruszewski – gitara basowa, Marcin Wojciechowski – wokal, Grzegorz Janicki – instrumenty klawiszowe, Remigiusz Bregier – gitara i Adam Muszyński – gitara.

Grupie towrzyszyć będzie formacja Protoplasty. Ich muzyki nie można zakwalifikować do konkretnego gatunku. Łączy ona w sobie elementy: progresywnego rocka, metalu i grunge'u. Ekspresyjny sposób prezentowania swojej twórczości na scenie oraz ich pełne zaangażowanie w tworzenie muzycznego przekazu dają publiczności niezapomniane wrażenia. Niepowtarzalne brzmienie gitarzysty Michała Cichala, który korzysta z własnoręcznie zaprojektowanych i wykonanych instrumentów oraz efektów. Szczypta zadzioru wokalnego i krzyk Piotra Majchera oraz puls progresywnych rytmów duetu sekcyjnego Paweł Grabowski/Michał Usdrowski, a powstanie obraz tego, czego można oczekiwać wybierając się na ich koncert. Wkrótce ukaże się ich debiutancki album, na który czeka każdy, kto kiedykolwiek zetknął się z Protoplastą.

Bilety po 15 zł w "Browarze B." pon.-pt. 10.00-18.00 i sob. 14.00-18.00.
Informacje tel. 54 232 65 34, imprezy@ckbb.pl.

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2018 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.