ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

20.04.2017 11:21 - Konrad Siwiński

Paramore, Mastodon i You Me At Six na festiwalu Rock For People

Paramore, Mastodon i You Me At Six na festiwalu Rock For People

Die Antwoord, Evanescence, Foster The People, Three Days Grace, Cage The Elephant, Comeback Kid, Dub FX… to tylko niektóre ze znanych nam już gwiazd, które zagoszczą na tegorocznej edycji Rock For People. Line-up festiwalu ciągle rośnie i właśnie zasiliły go trzy porywające kapele. Pierwszą z nich jest zespół Paramore, czyli amerykańskie pop-rockowe trio z niezwykle charyzmatyczną wokalistką Hayley Nichole Williams. Formacja ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, takich  jak m.in. dwukrotna nominacja do nagrody Grammy czy nagroda Teen Choice Awards 2009 w kategorii "Rock Group" oraz "Rock Track”. Kolejnym potwierdzonym wykonawcą jest pochodzący z Atlanty zespół Mastodon. To dziś jedna z najbardziej znanych i poważanych grup muzycznych na metalowej scenie. Balansują na pograniczu sludge metalu, progresywnego metalu czy stoner rocka. Ten amerykański kwartet ma na swoim koncie trzy nominacje do Grammy Awards i aż siedem studyjnych albumów! Pop-punkowych rytmów dostarczy uczestnikom festiwalu angielski zespół You Me At Six. Ich brzmienie zostało porównane do takich zespołów, jak Panic! At The Disco czy Brand New. Kerrang! opisał ich muzykę jako “chwytliwe melodie, świetnie dobrane teksty i akompaniament muzyczny sprawiający, że aż chce się kręcić biodrami”.

Festiwal Rock For People to coroczna impreza, która już od ponad dwóch dekad przyciąga do czeskiego Hradec Králové tysiące fanów rockowej muzyki! Od 4 do 6 lipca teren dawnego lotniska, zaledwie 50 km od granicy polsko-czeskiej, zamieni się w tętniący życiem i gitarowymi brzmieniami Festivalpark z profesjonalnymi scenami, licznymi strefami rozrywki, gastronomii i wielkim polem namiotowym. Rock For People to gwarantowana solidna dawka muzycznych doznań, międzynarodowa integracja i trzydniowa festiwalowa przygoda, do której wraca się przez kolejnych 12 miesięcy.

Trzydniowe oraz jednodniowe karnety, bilety campingowe i parkingowe dostępne są w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie joyStore by Joytown.

Dołączcie do wydarzenia: Polacy na Rock For People 2017!

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
Picture theme from Natalie C with exclusive licence for ArtRock.pl
© Copyright 1997 - 2018 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.