ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

12.05.2017 16:43 - Mariusz Danielak

Agnes Obel rozpoczyna europejską trasę koncertową!

Agnes Obel rozpoczyna europejską trasę koncertową!

Agnes Obel niebawem odwiedzi nasz kraj w ramach europejskiej trasy koncertowej, która już jutro (13 maja) rozpocznie się w Paryżu. Tournée artystki po Starym Kontynencie obejmie 35 występów w kilkunastu krajach, spośród których już 12 koncertów zostało w pełni wyprzedanych. Bilety na koncert we Wrocławiu (30 maja) oraz w Łodzi (31 maja) są cały czas w sprzedaży! Ogromne zainteresowanie koncertami Agnes Obel wśród europejskiej publiczności nie powinno nikogo dziwić. Wystarczy przypomnieć sobie relacje z wcześniejszych występów w piosenkarki w naszym kraju, by mieć pewność, że pod koniec maja w Łodzi oraz we Wrocławiu wszyscy fani twórczości Obel powinni przygotować się na niepowtarzalne emocje.

- Niezależnie czy kiedykolwiek wcześniej miało się styczność z twórczością Obel warto udać się na koncert i dać się oczarować. (Anna Bruzgielewicz, All About Music)

- Oprócz muzycznych inspiracji (tu z pewnością należy wymienić Tori Amos, Dunka uwielbia też grać Fryderyka Chopina) Agnes czerpie również z filmów Alfreda Hitchcocka, na podstawie których uczy się budowania nastroju i napięcia. Uczennicą jest pojętną. (Olek Mika, Interia Muzyka)

- Przez  ponad godzinę kręciłam się niespokojnie na krzesełku, próbując dojrzeć scenę, bo nie mogłam uwierzyć, że dźwięki dobiegają właśnie z niej. Czułam się jakbym wylądowała na innej planecie. Niby to normalne, że na koncercie muzyk zabiera nas do swojego świata, ale żeby tak wszystkich wciągnąć?! (Marta Żukowska, Radio Aktywne)

Sympatię polskich fanów Agnes Obel chętnie odwzajemnia. Jak przyznała niedawno w wywiadzie dla portalu musicNOW!, nie może się już doczekać wizyty w kolejnych polskich miastach.

- Pamiętam, jak grałam w Polskim Radiu, i „Aventine”, i „Citizen of Glass”. Zaraz po tym, jak te płyty zostały wydane, przyjechałam do Warszawy. Muszę przyznać, że za każdym razem świetnie się bawiłam, głównie dlatego, że ludzie byli bardzo mili. Zawsze też miałam chwilę na to, żeby zobaczyć miasto. Grałam również w Gdańsku. To pierwszy raz, kiedy odwiedzę Łódź i Wrocław, a bardzo ciekawią mnie nowe miejsca.
 
Bilety: miejsca siedzące 129/139/159 PLN

Wrocław: eventim.pl ,ticketpro.pl, ebilet.pl, stodola.pl oraz kasa klubu Stodoła.
Łódź: eventim.pl ,ticketpro.pl, ebilet.pl, stodola.pl, ekobilet.pl oraz kasa klubu Stodoła

oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.
Dokładną rozpiskę stacjonarnych punktów sprzedaży biletów można sprawdzić na stronach ww. dystrybutorów.
 
BILETY KOLEKCJONERSKIE NA www.stodola.pl.

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2018 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.