ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

05.09.2017 10:30 - Konrad Siwiński

Asaf Avidan prezentuje nowy singiel. W listopadzie artysta wystąpi w Polsce

Asaf Avidan prezentuje nowy singiel. W listopadzie artysta wystąpi w Polsce

"My Old Pain" to tytuł najnowszego utworu Asafa Avidana, który promuje nadchodzący album "The Study on Falling". Już pod koniec listopada autor hitu "Reckoning Song" (One Day) przyleci do Polski, by wystąpić m.in. w Warszawie oraz Krakowie. Bilety na polskie występy artysty są jeszcze w sprzedaży!

Najnowszy utwór Asafa Avidana to pełna melancholii ballada z elementami folku, indie rocka, country oraz bluesa. Kompozycję promuje teledysk utrzymany w klimacie czerni i bieli, w którym ukazany został wyłącznie śpiewający Avidan. „My Old Pain” to druga zapowiedź nadchodzącego albumu w dorobku izraelskiego artysty, tuż po tytułowym utworze „The Study On Falling”. Najnowsza płyta piosenkarza ukaże się 3 listopada. Obecnie izraelski gwiazdor ma na swoim koncie trzy albumy studyjne, wydane w ramach projektu "Asaf Avidan & The Mojos", jak również dwa krążki solowe.

Najnowszy materiał oraz najważniejsze utwory w swojej karierze wokalista zaprezentuje podczas zbliżajacej się wielkimi krokami trasy koncertowej, w ramach której wystąpi także w Polsce. 29 listopada polska publiczność będzie miała okazję usłyszeć artystę w krakowskim Klubie Studio, a dzień później w warszawskiej Stodole. Występy Asafa Avidana to połączenie nieprzeciętnego talentu, wyjątkowego głosu oraz magicznej atmosfery. Bilety na polskie koncerty artysty są nadal dostępne w sprzedaży.

Bilety:

Stojące – 129 PLN

Siedzące - 169 PLN*

*dostępne tylko dla koncertu w Stodole

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2018 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.