ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

03.01.2019 19:48 - Mariusz Danielak

Titus gościem Prog on Days w Łodzi!

Titus gościem Prog on Days w Łodzi!

Zbliża się kolejne święto dla fanów polskiego progresywnego rocka. 18 i 19 stycznia 2019 roku w Łódzkim Domu Kultury wystąpią: Let See Thin, Sounds Like The End Of The World, Hipgnosis, Atom Heart, Mechanism, Art Of Illusion i Tenebris. Organizatorzy tak zapraszają na to wydarzenie: Druga edycja PROG on DAYS zaskoczy Was rozstrzałem stylistycznym! Najważniejsze jednak, że niezmiennie wszystko będzie kręciło się wokół trzech terminów: ROCK, METAL, PROGRESSIVE! Zapraszamy więc w dniach 18-19 stycznia do jak zawsze gościnnego Łódzkiego Domu Kultury na dwa wieczory, podczas których skosztujecie zarówno końskiej dawki rocka progresywnego, metalowych ładunków elektrycznych jak i energetycznych,"purpurowych" dźwięków hard-rocka. To wszystko po to, by świat, który o tej porze roku jest trochę szary i nudny, nagle mógł stać się kolorowy i fascynujący.

Tymczasem wczoraj organizatorzy zdradzili kolejną niespodziankę: Sobotnią część imprezy PROG ON DAYS 2019 uświetni Tomasz Pukacki czyli Titus z zespołu Acid Drinkers. Titus zagra na scenie wraz z formacją Atom Heart. Nie musimy chyba nikomu tej postaci przedstawiać. W świecie polskiej muzyki metalowej to jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków. Jesteśmy przekonani że Titus i Atom Heart, podobnie jak wszystkie pozostałe, znakomite zespoły "dadzą radę" na scenie i wszyscy będziemy się świetnie bawić.

Przypominamy także, że trwa już przedsprzedaż karnetów i biletów, które w cenie 35 PLN (bilet jednodniowy) oraz 60 PLN za karnet możecie nabyć zarówno w Łódzkim Domu Kultury jak i za pośrednictwem serwisu Bilety24.pl - www.bilety24.pl/kup-bilet-na-prog-on-days-2019. Z przedsprzedażą związana jest pewna niespodzianka. Dla osób, które zakupią KARNETY dwudniowe do dnia 17.01.2018 i okażą je przy stanowisku Around Music na sali koncertowej organizatorzy przygotowują promocyjne, pamiątkowe gadżety. Przygotowane będą także, tak ja rok temu, koszulki t-shirt z logo imprezy, które będzie można zakupić.

Więcej: www.facebook.com/events/320426868795438

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
Picture theme from Natalie C with exclusive licence for ArtRock.pl
© Copyright 1997 - 2019 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.