ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

03.01.2019 20:00 - Mariusz Danielak

Mystery i Albion na ProgRockFest 2019

Mystery i Albion na ProgRockFest 2019

Poznaliśmy pierwsze szczegóły 5. Edycji Festiwalu Rocka Progresywnego ProgRockFest 2019! Tegoroczna edycja odbędzie się oczywiście w Legionowie (MOK, ul. Józefa Piłsudskiego 41) 5 i 6 kwietnia (piątek i sobota). Poznaliśmy też już pierwszych wykonawców, którymi będą: gwiazda kanadyjskiego neoprogresywnego rocka, grupa Mystery, oraz nasze rodzime formacje Albion i Fizbers.

Mystery przybędzie do Polski już po raz drugi. Pierwszy raz zespół pojawił się u nas 26 sierpnia 2017 roku w ramach festiwalu Ino-Rock. Wtedy jednak zagrał tylko festiwalowy, mocno okrojony set. Tym razem możemy się spodziewać długiego występu promującego ostatni, świetnie przyjęty album Lies & Butterflies. Dużą atrakcją dla fanów będzie też z pewnością koncert krakowskiego Albionu. Przypomnijmy, że grupa powróciła po latach do koncertowego grania dając bardzo udany występ 22 września 2018 roku w krakowskim kinie Kijów. Także w Legionowie muzycy promować będą swój ubiegłoroczny album You'll be mine. Formacja Fizbers z kolei pochwali się między innymi muzyką z wydanego niedawno drugiego albumu Die Without Living.

Już wiadomo, że oprócz wydarzeń muzycznych będzie także ProgRockMarket, czyli kiermasz muzyczny, ProgRockGallery - wernisaż i wystawa, oraz ProgRockWeek czyli promocje i dobre smaki! Bilety i szczegóły - jak zapewnia organizator - już niebawem!

Więcej: ProgRockFest

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
Picture theme from Natalie C with exclusive licence for ArtRock.pl
© Copyright 1997 - 2019 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.