ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

18.09.2020 22:11 - Mariusz Danielak

Muzycy Pinn Dropp z niespodzianką dla fanów Marillion

Muzycy Pinn Dropp z niespodzianką dla fanów Marillion

Piotr Sym oraz Mateusz Jagiełło z Pinn Dropp połączyli siły z muzykami zespołu Bez Granic nagrywając wspólnie cover Marillion. Muzycy spontanicznie, w dość „surowych” warunkach przygotowali niespodziankę dla fanów Marillion zgromadzonych podczas plenerowego Marillion Weekend na Kanapie, który odbył się 5 września w piwnym ogródku klubu Progresja w Warszawie. Prezentacja video coveru „Dry Land” była jedną z atrakcji jakie tego dnia przewidzał dla fanów, oficjalny polski fan club Marillion, The Web Poland - świętujący w tym roku swoje piąte urodziny.

Pinn Dropp to warszawska formacja progresywna, która zadebiutowała bardzo dobrze przyjętym albumem „Perfectly Flawed”. 5 grudnia 2020 w warszawskim klubie Potok, zespół zaprezentuje na żywo w całości muzykę pochodzącą z tego krążka. Obecnie zespół pracuje nad drugą płytą studyjną, która powinna ukazać się w 2021 roku.

Bez Granic – to warszawska grupa rockowa mająca już na swoim koncie występy na żywo. Obecnie zespół przygtowuje się do nagrania debiutanckiego albumu.

 

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
Picture theme from Riiva with exclusive licence for ArtRock.pl
© Copyright 1997 - 2020 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.