ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

01.10.2020 12:30 - Mariusz Danielak

Nowa płyta Mr Gil na wspieram.to

Nowa płyta Mr Gil na wspieram.to

Mirek Gil ruszył z kampanią crowdfundingową, która ma na celu sfinansowanie nagrania i wydania nowej płyty pod szyldem Mr Gil. Oto kilka słów od artysty:

Pomysł na mój najnowszy projekt zrodził się jakiś czas temu, ale ze względu na niezwykle trudny czas dla artystów, jakim jest pandemia COVID-19, pomysł musiał zostać odłożony. Powracam do niego z nowym powerem i z nadzieją na Wasze wsparcie, które pozwoli mi nagrać, wydać, rozdystrybuować i promować nowy album Mr. Gila.

Płyta, którą nagram i wydam dzięki Waszej pomocy, nosić będzie tytuł “Love will never come”, który mam nadzieję, że mimo dość pesymistycznego wydźwięku, raczej zachęci do jej słuchania i do przeżywania razem z nami emocji, drzemiących w nas podczas pracy nad tym albumem.

Jako profesjonalista i doświadczony muzyk z wieloletnim stażem pracy i szerokim dorobkiem artystycznym, mogę zagwarantować, że płyta “Love will never come” spełni oczekiwania estetyczne najbardziej wymagających i będzie cieszyć Wasze uszy i serducha.

Pomagając nam zebrać kwotę, która umożliwi nam pracę nad nową płytą Mr.Gila, wspierasz ambitną muzykę i kulturę przez duże “K”.

Planuję, by album „Love will never come” wyszedł na Gwiazdkę 2020 roku. Będzie świetnym prezentem pod choinkę :)

Kampanię można wesprzeć w TYM MIEJSCU.

Mirek Gil jest założycielem zespołów Collage, Mr. Gil oraz Believe, kompozytorem i gitarzystą. Współpracował również z Anitą Lipnicką przy jej kultowym albumie “Wszystko się może zdarzyć” i przy trasach koncertowych, promujących tę płytę. Współpracował także ze Zdzisławem Beksińskim i jego synem, Tomkiem, przy okładkach płyt „Moonshine” oraz „Safe” zespołu Collage. Na swoim koncie ma do tej pory 15 albumów i wiele koncertów w kraju i za granicą.

 

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
Picture theme from Riiva with exclusive licence for ArtRock.pl
© Copyright 1997 - 2021 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.