ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

02.10.2020 21:39 - Mariusz Danielak

IX Memoriał Jona Lorda

IX Memoriał Jona Lorda

22 października 2020 r. w legendarnym klubie Remont odbędzie się IX Memoriał Jona Lorda - największa w Polsce coroczna impreza poświęcona pamięci tego wybitnego hammondzisty i współzałożyciela Deep Purple.

Ten rok nie sprzyja branży muzycznej. Z wiadomych powodów odwołano lub przełożono tysiące koncertów. My zrobimy wszystko, aby pojawić się na scenie Remontu i wspólnie z Wami cofnąć się do roku, w którym powstały dziesiątki przełomowych dla rocka albumów. Nasz ulubiony zespół także nie próżnował i po trzech psychodelicznych perełkach (i jeden monumentalnej kompozycji na grupę i orkiestrę) właśnie w 1970 roku wydał płytę-pomnik! "In Rock", bo o nim mowa, obchodzi właśnie 50 urodziny!

Oprócz kompozycji z tego albumu (a obok kultowego "Child in time" znajdują się tam same muzyczne delicje) posłuchać będzie można szerokiego wyboru z pozostałych lat działalności Deep Purple. I nie tylko - w końcu Memoriał Jona Lorda znany jest z muzycznych niespodzianek!

Gospodarzem imprezy będzie jak zwykle projekt Made in Warsaw, w którego składzie występują muzycy m.in. Nocnego Kochanka i zespołu Ani Rusowicz. Oprócz nich na scenie pojawią się goście specjalni, których obecność co roku dodaje Memoriałowi dodatkowego blasku.

22.10.2020

Remont, Waryńskiego 12a, Warszawa

godz 20:00

Bilety 35/45 zł

Bieżące informacje o koncercie: https://www.facebook.com/events/530069334605687

 

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2020 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.