ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

14.06.2021 14:21 - Mariusz Danielak

James LaBrie dołącza do zespołu swojego syna!

James LaBrie dołącza do zespołu swojego syna!

Wokalista Dream Theater, James LaBrie, wsparł zespół swojego syna Chance'a. Słynny muzyk wykonał z grupą Falset utwór klasyków glam metalu, Mötley Crüe – pochodzący z 1989 roku Kickstart My Heart. Do utworu przygotowano teledysk, który prezentujemy poniżej.

LaBrie tak komentuje ten fakt: nagrywanie coveru Kickstart My Heart Mötley Crüe z Falsetem było wspomnieniem czasów, kiedy w 1986 roku byłem w zespole Shock Candy wykonującym covery Mötley Crüe. Nie trzeba dodawać, że kiedy poproszono mnie o zaangażowanie i zaśpiewanie tego klasyka Mötley z Falsetem, skorzystałam z okazji. Z kolei jego syn, Chance, dodaje: pamiętam, że jako dziecko zawsze podziwiałem mojego tatę. Myślałem, że bycie w zespole i podróżowanie po świecie, aby grać piosenki, to najfajniejsza praca w historii. I nadal tak myślę. A dziś nagrywamy razem piosenkę… to absolutnie szalone! Wszyscy świetnie się bawiliśmy pracując nad tym utworem. Mam nadzieję, że spodoba wam się ten hołd dla wspaniałego Mötley Crüe.

Przypomnijmy, że Falset wydał swój debiutancki album We Follow Or Lead The Way w październiku 2020 roku. Krążek wyprodukowany przez Zacha Copelanda i zmiksowany przez Nolly'ego Getgooda (Periphery, Devin Townsend) łączy elementy metalcore'u, nowoczesnego rocka, djentu i progresywnego rocka.

Fot. Reece Kloosterman

 

 

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2021 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.