ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

22.07.2021 21:10 - Mariusz Danielak

ProgRockFest w Legionowie 11 września

ProgRockFest w Legionowie 11 września

11 września 2021 roku w Legionowie odbędzie sie 6. edycja ProgRockFest. Wiemy już, że podczas niej wystąpią The Broken Bridges, Let See Thin, Starless, Wojciech Ciuraj.

Mikołaj Madejak, organizator wydarzenia, tak pisze o tegorocznej edycji: Tak, to prawda. Szósta edycja ProgRockFest odbędzie sie w tym roku. 2020 rok był wyjątkowy i inny. Z powodu korona wirusa nie udało się zoganizować festiwalu. Niestety aktualny rok również nie nastraja optymizmem ale ja walczyę i nie poddaję się. Dzięki wsparciu i zaufaniu uda się w 2021 roku zorganizować 6. Edycję Festiwalu Rocka Progresywnego ProgRockFest 2021! Marszałek Województwa Mazowieckiego, Prezydent Miasta Legionowo i Starosta Legionowski. Wielkie Dzięki! To prawda, że możemy różnie oceniać polityków i mieć rózny stosunek do nich ale ja wierzę w samorząd i w to, że samorządowcy to ludzie, którzy wierzą w nas, społeczników i kaowców, którzy chcą pokazywać szerszemu gronu kulturę. Muszę w tym miejscu podziękować Pawłowi Cukrowskiemu i Izabeli Stelmańskiej z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Wiceprezydentowi Legionowa Piotrowi Zadrożnemu i Ani Szwarczewskiej z UM Legionowo, Zarządowi Powiatu Legionowksiego oraz Joannie Kajdanowicz i Monice Kosewskiej ze Starostwa Powiatowego w Legionowie za zaufanie i pozwolenie na kontynuowania mojej misji, która już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych, nie tylko miasta, powiatu i województwa, ale także kraju i Europy. Samorząd Mazowsza, Powiatu Legionowskiego i Miasta Legionowo są przyjazne kulturze. Dziękuję również Dyrektorowi MOK Legionowo, Zenonowi Durce, który niezmiennie trwa na posterunku legionowskiej kultury.

Tegoroczna edycja pod każdym względem będzie wyjątkowa. Z uwagi na czas w jakim się znaleźliśmy, tak naprawdę na całym świecie, Festiwal będzie wydarzeniem jednodniowym, podczas którego zagrają 4 zespoły. Nowością tej edycji będzie transmisja on line w internecie. Niestety korona wirus cały czas jest z nami i do końca nie wiem ilu z Was będzie mogło spotkać się ze mną i przyjaciółmi PRF, tak jak kiedyś, nie wirtualnie ale w realu. Do końca pewnie nie będziemy wiedzieli. Na tegoroczną edycję nie będzie biletów. Będą wejściówki, które trzeba będzie zdobyć. Szczegóły już niebawem. Oprócz zdobycia szansy na spotkanie się w Legionowie będzie można również zdobyć wspaniałe wydawnictwo. Jedyne i niepowtarzalne. Podsumowujące pięć edycji festiwalu, będące historią ProgRockFest w pigułce czyli "ProgRockFest 2015-2019".

Więcej: www.progrockfest.pl

 

 

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2021 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.