ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

29.10.2013 20:08 - Mariusz Danielak

Whisper z drugim albumem

Whisper z drugim albumem

Od kilku dni dostępna jest druga płyta pochodzącego z Jastrzębia Zdroju zespołu Whisper. Wszystkie partie instrumentów oraz wokale nagrywane były w rybnickim studio No Fear Records, w dniach 19-29 marca oraz 18 kwietnia 2013 roku pod okiem Krzysztofa „Leona” Lenarda, natomiast za miks i mastering odpowiedzialny jest Gerard Niemczyk. O okładkę oraz szatę graficzną płyty zadbał Samuel Jan Frysztacki. Album „Przebudzenie” to połączenie 12 zróżnicowanych utworów trwających łącznie ponad godzinę – każdy znajdzie w niej zarówno ostrzejsze jak i łagodniejsze brzmienia, ale na pewno fani ciężkiego rocka zaśpiewanego w ojczystym języku przez charyzmatyczną wokalistkę nie będą zawiedzeni.

Płytę promuje utwór “Ogień”, którego można posłuchać poniżej. Płyta jest dostępna przedpremierowo na stronach internetowych zespołu, w listopadzie trafi do oficjalnej dystrybucji. Zespół planuje nakręcić teledysk do jednego z utworów, obraz będzie miał swoją premierę pod koniec roku.

Pierwszy koncert promujący nową płytę odbędzie się 8 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Jastrzębiu Zdroju. Początek o godzinie 18:00.

Źródło: Fantom Media

 

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
Picture theme from Riiva with exclusive licence for ArtRock.pl
© Copyright 1997 - 2021 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.