ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

17.12.2016 10:15 - Krzysztof Niweliński, konkurs ważny do: 19.12.2016

Mikołajkowo-gwiazdkowy konkurs Light Coorporation i ArtRock.pl – do zgarnięcia jedna z trzech płyt: „64:38”, „Chapter IV”, „Rare Dialect”

Mikołajkowo-gwiazdkowy konkurs Light Coorporation i ArtRock.pl – do zgarnięcia jedna z trzech płyt: „64:38”, „Chapter IV”, „Rare Dialect”

Na początku października br. ukazał się nakładem londyńskiej wytwórni ReR Megacorp nowy album polskiej grupy instrumentalnej Light Coorporation, koncertowy 64:38 Radio Full Liv(f)e. W związku z tym wydarzeniem załoga Świetlnej Koorporacji we współpracy z Redakcją ArtRock.pl postanowiła zorganizować konkurs, w którym do wygrania jest zarówno wspomniana płyta, jak i dwa wcześniejsze dokonania grupy, tedy wydany w 2014 roku Chapter IV – Before the Murmur of Silence oraz debiutancki Rare Dialect (2011), oba ciepło przyjęte przez krytykę, podobnie jak najnowszy krążek zespołu.

Osoba, która zechce jedną z ww. płyt zdobyć, powinna do godziny 23:59 dnia 19. grudnia, zatem do najbliższego poniedziałku włącznie, udzielić poprawnych odpowiedzi na trzy niżej postawione pytania:

1. Motyw muzyczny z jakiego filmu zawarli muzycy Light Coorporation na 64:38 Radio Full Liv(f)e? Proszę podać tytuł filmu, jego reżysera, jak również twórcę ścieżki dźwiękowej, nagranej do tego filmu.

2. Kto jest autorem wierszy zawartych w książeczce dodanej do Chapter IV – Before the Murmur of Silence? Proszę podać imię i nazwisko autora.

3. Kto pomógł Light Coorporation nawiązać kontakt z ReR Megacorp? Proszę podać imię i nazwisko tej osoby oraz nazwę kierowanej przez nią firmy.

Odpowiedzi wraz z danymi osobowymi (imię, nazwisko, adres) proszę nadsyłać na adres k.niwelinski@artrock.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone we wtorek 18. grudnia w godzinach wieczornych.

Kto więc gotów jest na bliskie spotkanie z kosmiczną muzyką Obcych z Planety Ziemia, tego zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie oraz do zoczenia i wysłuchania filmików promujących poszczególne albumy Świetlnej Koorporacji:

 
ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
Picture theme from Riiva with exclusive licence for ArtRock.pl
© Copyright 1997 - 2021 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.