ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

18.04.2017 16:22 - Mariusz Danielak, konkurs ważny do: 20.04.2017

Wygraj wejściówki na koncert Riverside we Wrocławiu!

Wygraj wejściówki na koncert Riverside we Wrocławiu!

Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie. Tym razem do wygrania są dwa pojedyncze zaproszenia na koncert Riverside we Wrocławiu (23 kwietnia 2017, Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5)! Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania:

  1. Proszę wymienić imiona i nazwiska dwóch muzyków, którzy, oprócz Macieja Mellera, towarzyszyli Riverside podczas dwóch tegorocznych koncertów Riverside w warszawskiej Progresji.
  2. Mariusz Duda, oprócz udziału w projekcie Meller Gołyźniak Duda, w 2016 roku pojawił się gościnnie na dwóch albumach. Proszę podać tytuły tych wydawnictw.

Na odpowiedzi czekamy do piątku, 21 kwietnia 2017 roku, do godziny 16.00. Maile o temacie RIVERSIDE wraz z odpowiedziami prosimy przesyłać na adres konkursy@artrock.pl.

 

Core-poration ma zaszczyt zaprosić na wrocławski koncert zespołu Riverside (23.04.) w ramach tournee „Towards The Blue Horizon Tour”. Oddajmy głos muzykom: "Na trasie pojawimy się w nowym składzie koncertowym. Podczas trasy zagra z nami gitarzysta Maciej Meller, dzięki któremu nasza muzyka zabrzmi tak jak powinna, nie tylko dlatego, że jest bardzo dobrym muzykiem, ale przede wszystkim dlatego, że ma w sobie skromność i pokorę, która dla nas na scenie zawsze była niezwykle ważna. Dodatkowo zaprezentujemy masę kompozycji, które zagramy po raz pierwszy w swojej karierze. Do naszych występów dołączą też emocje, jakich wcześniej nie czuliśmy. Wspólnie z Wami chcielibyśmy się im poddać i sprawić, by każdy z naszych utworów zabrzmiał potężnie jak nigdy. Stajemy się innym zespołem, dojrzalszym, poważniejszym, naznaczonym przez życie. Jednak mimo braku Grudnia, który zawsze będzie z nami obecny, wciąż jesteśmy przede wszystkim zespołem koncertowym. Co już całkiem niedługo udowodnimy Wam podczas „Towards The Blue Horizon Tour”. Pamiętajcie – „This is not the end, this is not the time”." (www.facebook.com/Riversidepl)

Supporty:
LION SHEPHERD
www.facebook.com/lionshepherd
SOUNDS LIKE THE END OF THE WORLD
www.facebook.com/SoundsLikeTheEndOfTheWorld

23 kwietnia 2017, Wrocław
Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5
drzwi: 18.00, start: 18.30
Bilety:
80 zł - od 17 kwietnia do 23 kwietnia włącznie
Bilety systemowe są dostępne w punktach sieci Ticketpro (Media Markt, EMPiK itp).
Bilety kolekcjonerskie są dostępne w sklepie Maksel we Wrocławiu (Rynek, DH Feniks 5 piętro).

 
ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
Picture theme from Riiva with exclusive licence for ArtRock.pl
© Copyright 1997 - 2021 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.