ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

26.06.2017 09:57 - Mariusz Danielak, konkurs ważny do: 28.06.2017

Wygraj bilety na koncert Wolves Like Us we Wrocławiu

Wygraj bilety na koncert Wolves Like Us we Wrocławiu

Jeśli nie macie jeszcze planów na 1 lipca a chcielibyście posłuchać dobrego rockowego grania zapraszamy do naszego kolejnego konkursu. 1 lipca we wrocławskim klubie Liverpool wystąpi norweska formacja Wolves Like Us a my wraz z organizatorem wydarzenia, firmą Core-poration, mamy dla was dwie pojedyncze wejściówki na to wydarzenie! Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Proszę podać tytuł debiutanckiego albumu Wolves Like Us.

Na odpowiedzi, przesyłane na adres konkursy@artrock.pl, czekamy do czwartku, 29 czerwca 2017 roku, do godziny 18.00. W tytule maila prosimy wpisać WOLVES LIKE US. Prosimy też nie zapomnieć o podaniu swojego imienia i nazwiska.

Core-poration i Knock Out Productions zapraszają na koncert norweskiej formacji Wolves Like Us. Kumplują się z Kvelertakiem, ale muzyka powstałej w 2010 roku w Oslo formacji Wolves Like Us, nie przypomina dokonań sławniejszych rodaków. Czterej panowie, którzy w CV jako byłe miejsca pracy mogą wpisać takie kapele jak Amulet, Infidels Forever, JR Ewing albo Silver, w pas kłaniają się dokonaniom Afghan Whigs, a bardzo cenią także muzykę Quicksand, Swervedriver, Hüsker Dü, czy Leatherface. Przyznają, że określenie "dark rock" całkiem dobrze oddaje to, co tworzą.

Wolves Like Us + Lunapar -  1.07.2017, Klub Liverpool

Drzwi: 19.00, start: 20.00

BILETY:
35 zł - przedsprzedaż w punktach sieci Ticketpro (EMPiK, Media Markt itp)
45 zł - w dniu koncertu

 
ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2021 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.