ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

13.08.2017 00:00 - Mariusz Danielak, konkurs ważny do: 16.08.2017

Prog in Park - rozstrzygnięcie konkursu!

Prog in Park - rozstrzygnięcie konkursu!

Rozstrzygnęliśmy nasz kolejny konkurs. Tym razem do wygrania były dwa pojedyncze zaproszenia na festiwal Prog in Park, który odbędzie się 20 sierpnia 2017 roku w warszawskim Parku Sowińskiego. Podczas imprezy wystąpią Opeth, Riverside, Sólstafir, Blindead oraz Lion Shepherd. Aby zdobyć wejściówki wystarczyło odpowiedzieć na dwa pytania:

Podczas festiwalu „Prog in Park” wystąpią między innymi grupy Riverside i Lion Shepherd. Który z muzyków Lion Shepherd towarzyszył grupie Riverside podczas dwóch tegorocznych koncertów w Progresji? (odp. Mateusz Owczarek)

Proszę podać nazwy przynajmniej pięciu formacji, na których płytach pojawił się gościnnie lider Opeth, Mikael Åkerfeldt. (odp. Katatonia, Edge of Sanity, Porcupine Tree, Ayreon, Soilwork, Dream Theater, OSI, Devin Townsend Project, Candlemass, Ihsahn)

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie konkursem! Dosłownie „zasypaliście” nas odpowiedziami! Prawidłowych odpowiedzi udzieliły i szczęście w losowaniu miały panie Joanna i Kinga, które o zwycięstwie poinformowaliśmy drogą mailową. Gratulujemy i zapraszamy na koncert!

 
ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2021 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.