ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

24.05.2018 00:00 - Mariusz Danielak, konkurs ważny do: 29.05.2018

Wygraj zaproszenia na koncert Yes!

Wygraj zaproszenia na koncert Yes!

Już 3 czerwca w warszawskim Parku Sowińskiego zagra Yes feat. Jon Anderson, Trevor Rabin, Rick Wakeman! Do tego, przed gwiazdą wieczoru zaprezentuje się nasze legendarne SBB! Z tej okazji zapraszamy was do konkursu, w którym można wygrać dwie pojedyncze wejściówki na to wydarzenie! Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy odpowiedzieć prawidłowo na dwa pytania:

1. Na jednej z wcześniejszych płyt, w jednym z utworów, grupa wykorzystała fragment tematu przewodniego z jednego z najbardziej znanych westernów - jaki to film i jaki to utwór?

2. Po rozpadzie Yes na początku lat 80-tych Chris Squire zmontował zespół, który miał się nazywać (...), ale kiedy doszedł do niego Anderson znowu było to Yes. Jaka miała być pierwotna nazwa grupy Squire'a?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkursy@artrock.pl do wtorku, 29 maja, do godziny 12.00. W tytule maila prosimy wpisać KONKURS YES. Fundatorem nagród jest organizator koncertu, firma Knock Out Productions.

UWAGA!

 

Głosowanie przeznaczone jest tylko dla osób pełnoletnich. Głosujący poprzez wysłanie odpowiedzi musi dodatkowo wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane tylko dla celu przeprowadzenia konkursu, do dnia zakończenia konkursu – 29.05.2018r. Dane nie będą wykorzystywane do innych celów, ani przekazywane firmom trzecim. W treści mejla powinien znaleźć się dopisek:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia "KONKURSU YES” opublikowanego na stronie ArtRock.PL. Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych. Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią."

Knock Out Productions prezentuje koncert YES feat. Jon Anderson, Trevor Rabin, Rick Wakeman. Autorzy "Owner Of A Lonely Heart" czy "Changes" przyjadą na jedyny polski koncert już 3 czerwca. W ramach trasy celebrującej pięćdziesięciolecie zespołu zagrają w warszawskim Parku Sowińskiego. YES feat. Jon Anderson, Trevor Rabin, Rick Wakeman jesienią 2017 roku był główną gwiazdą Stone Free Festival w ogromnej londyńskiej hali O2. Zespół w Polsce zagra na znacznie mniejszym terenie, więc fanów progresywnego rocka czeka bliskie spotkanie z legendami.

Bilety na: https://sklep.knockoutprod.net oraz www.eventim.pl.

 
ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2021 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.