ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 
Zapowiedzi

Mystery - Lies and Butterflies

 
wydawnictwo: Unicorn Records 2018
dystrybucja: Oskar
 
1. Looking for Something Else (16:54)
2. Come to Me (5:17)
3. How do you Feel? (4:53)
4. Something to Believe In (7:34)
5. Dare to Dream (6:54)
6. Where Dreams Come Alive (7:26)
7. Chrysalis (15:08)
 
Całkowity czas: 64:06
 
skład:
Jean Pageau - lead vocals, keyboards, flute
Michel St-Père - electric & acoustic guitars, keyboards
Sylvain Moineau - electric guitar, 12-string acoustic guitar
Antoine Michaud - keyboards
François Fournier - bass guitar, Taurus pedals, keyboards
Jean-Sébastien Goyette - drums
 

Mystery - Lies and Butterflies - data premiery: 14.07.2018

Kanadyjska formacja progrockowa Mystery zapowiedziała wydanie swojego nowego albumu. Krążek będzie miał swoją premierę 14 lipca tego roku podczas koncertu formacji w ramach festiwalu Night Of The Prog w niemieckim Loreley. Dzięki Unicorn Digital będzie dostępny od 1 sierpnia 2018 roku. Album będzie zatytułowany Lies and Butterflies i znajdzie się na nim siedem kompozycji. Fragmentów kilku z nich (łącznie ok. 9 minut materiału) można już posłuchać na oficjalnej stronie formacji w tym miejscu. 1 lipca muzycy zaprezentują w całości premierowy utwór. Nowy krążek został ponownie wyprodukowany i zmiksowany przez Michela St-Pere, zaś masteringu dokonał Richard Addison. Za okładkę odpowiada Julie de Waroquier.

Płyta będzie miała także swoją wersję winylową, która ukaże się nakładem naszego rodzimego Oskara! Przypomnijmy, że dzięki tej wytwórni  ukazały się już na winylach szósty krążek grupy Delusion Rain (w wersji 2LP Green Vinyls – już niestety wyprzedany – oraz 2LP Black Vinyls – jeszcze dostępny!) oraz piąty album The World Is Game także na dwóch płytach, z dodatkowymi nagraniami koncertowymi w wersjach Black Vinyls oraz Clear Vinyls (limitowana edycja). Albumy Mystery dostępne są na stronie wydawcy w tym miejscu. Warto przy tej okazji dodać, iż więcej informacji o tej kanadyjskiej grupie, jej muzyce (być może także premierowe dźwięki) można usłyszeć w audycjach prowadzonych przez szefa Oskara, Witolda Andree, w stacjach rockserwis.fm (Winylowy czas odnowy, w każdą sobotę od 20.00) oraz w proradio.pl (Indian Summer Pro-Aktywacja, w każdą niedzielę od godziny 17.00)

Przypomnijmy, że zespół Mystery w ubiegłym roku gościł po raz pierwszy w Polsce, dając 26 sierpnia koncert na festiwalu Ino-Rock. Recenzje płyt formacji w naszym serwisie znajdują się w tym miejscu. I jeszcze jedno... Wiele wskazuje na to, że grupa wiosną 2019 roku ponownie odwiedzi Polskę!

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
Picture theme from Natalie C with exclusive licence for ArtRock.pl
© Copyright 1997 - 2019 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.