ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

09.09.2021 17:40 - Mariusz Danielak

Aisles prezentuje nowy singiel i teledysk

Aisles prezentuje nowy singiel i teledysk

Pochodząca z Santiago chilijska formacja progresywna Aisles pracuje nad swoim piątym albumem i zarazem następcą wydanego w 2016 roku krążka Hawaii. Jak piszą artyści: aktualnie kończymy nasz piąty album studyjny, w którym porzuciliśmy koncepcję i brzmienie Hawaii. Otwieramy się na bardziej bezpośrednie i mocne brzmienie inspirowane takimi zespołami jak Porcupine Tree, Rush i Animals As Leaders. Jesteśmy naprawdę podekscytowani tą nową erą!

Grupa właśnie opublikowała swój trzeci singiel (po ujawnionym 4 czerwca Fast i wydanym 15 lipca Disobedience) zapowiadający nowy album. Do ponad siedmiominutowego utworu Megalomania przygotowano teledysk, który wyreżyserował znany chilijski filmowiec, Bernardo Quesney. Klip opowiada o poliamorycznym związku, który dobiega końca. Bohaterowie radzą sobie z tym rozstaniem w sposób kompulsywny, próbując wypełnić pustkę w wielu seksualnych związkach z innymi ludźmi. Film opowiada także o nietolerancji wobec innych sposobów życia, przemocy wobec mniejszości seksualnych i alternatywnych poglądach na życie. To historia prawdziwej miłości z nieszczęśliwym zakończeniem – tłumaczy gitarzysta German Vergara. Warto dodać, że film, który można zobaczyć TUTAJ, przeznaczony jest dla dorosłych odbiorców.

Przypomnijmy, że powstała na początku XXI wieku grupa zadebiutowała w 2005 roku płytą The Yearning. Potem jeszcze artyści wydali trzy pełnowymiarowe krążki - In Sudden Walks (2009), 4:45am (2013) i dwupłytowy Hawaii (2016). W naszym serwisie recenzowaliśmy ich koncertowe wydawnictwo Live from Estudio del Sur  (2018).

 

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2021 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.