ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

10.07.2019 11:28 - Mariusz Danielak

Mortiis wystąpi w Krakowie

Mortiis wystąpi w Krakowie
Iron Realm Productions oraz Klub Zaścianek zapraszają na krakowski koncert norweskiego projektu Mortiis. Norweski artysta wystąpi w Klubie Zaścianek 27 października tego roku.
 
Projektu Mortiis nie trzeba nikomu przedstawiać. Od ponad trzydziestu lat przechodzi ewolucję, poruszając się między industrialnym metalem, ambientem, synthem i dark wavem. Trzynaście autorskich albumów studyjnych opowiada historię muzyczną podzieloną na "Ery", z których pierwsza rozpoczęła się albumem "The Song of a Long Forgotten Ghost". Obecnie Mortiis przygotowuje się do kolejnej płyty "Spirit of Rebellion" i wypuścił klip do kawałka 'Visions of an Ancient Future':
 
 
Sam Mortiis tak komentuje nowy materiał: "Musiałem walczyć z wieloma demonami, żeby trafić tu gdzie jestem. One wrócą - zawsze wracają - ale przynajmniej ta moja ostatnia wizja nie jest już zamglona. Kiedy pracowałem nad nową interpretacją mojego starego materiału na potrzeby festiwalu Cold Metal Industry w Sztokholmie ponad rok temu, nie miałem pojęcia, że stworzę w ten sposób nowy album - ani tego, że ten nowy materiał pojawi się w moim pierwszym klipie dungeon synth od 1996 r. Ale tak właśnie wyszło. Nowy klip i (prawie) nowa muzyka, która wraca do Ery I."
 
Bilety w sprzedaży online będą dostępne od piątku (12.07):
https://ticketclub.pl/miejsca/klub-zascianek-krakow-40
Bilety kolekcjonerskie dostępne w sklepie Metalshop (Kraków, ul. Długa 17)
Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/485221358898003/

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2020 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.