ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

13.12.2019 21:16 - Mariusz Danielak

Mystic Festival jednym z najlepszych nowych festiwali w Europie

Mystic Festival  jednym z najlepszych nowych festiwali w Europie

Informujemy, że Mystic Festival otrzymał oficjalną nominację do nagrody European Festival Award w kategorii Najlepszy Nowy Festiwal. Przypominamy również, że tańsze bilety na przyszłoroczną edycję – w puli Early Bird – można kupić tylko do poniedziałku, 16 grudnia.

European Festival Awards to najważniejsze nagrody branżowe na kontynencie. Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy zaliczeni do tak znakomitego grona już po pierwszej edycji odrodzonego Mystic Festival – i szykujemy kolejną, jeszcze lepszą - piszą przedstawiciele Mystic Festival.

Przypominamy: jeszcze tylko do 16 grudnia (poniedziałek) można kupić tańsze bilety na Mystic Festival 2020 z puli Early Bird – w cenie 259 zł za bilet jednodniowy. Od 17 grudnia za bilet na wybrany dzień trzeba będzie zapłacić 279 zł.

Karnet na cały festiwal dziś jeszcze kosztuje 459 zł i nie warto czekać z kupnem, bo od wtorku (17.12) cena wzrośnie do 479 zł.

Od żelaznej klasyki Judas Priest i baśniowych światów Nightwish, przez mroczne zaklęcia Mercyful Fate, niszczącą potęgę Gojira i kosmiczną jazdę Devina Townsenda po zaklęcia Heilung. W ciągu dwóch dni na trzech scenach zaprezentuje się 30 znakomitych wykonawców. Mystic Festival 2020 odbędzie się 10 i 11 czerwca na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie i po raz pierwszy przybierze formę imprezy open air. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz obserwowania nas w social mediach. Kolejne ogłoszenie niebawem.

 

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2020 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.