ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

11.01.2019 19:48 - Mariusz Danielak

Koncertowe walentynki w Wytwórni

Koncertowe walentynki w Wytwórni

Szukacie pomysłu na spędzenie Święta Zakochanych w niezapomniany sposób? 14 lutego w Wytwórni zrobi się gorąco za sprawą Siesty w Drodze i wokalisty z Portugalii – Dino D’Santiago. Dźwięki soulu i afrykańskie brzmienia rozgrzeją wszystkie serca! Ale to nie koniec. Walentynki przedłużone zostaną do 16 lutego, wtedy na scenie wystąpi energetyczny duet The Dumplings z piosenkami z płyty „Raj”, która cieszyła się świetnymi recenzjami i triumfowała w plebiscytach podsumowujących rok 2018!

Dino D’Santiago w ramach Siesty w Drodze na Walentynki - 14 lutego, godz. 19:00

Razem z Marcinem Kydryńskim zapraszamy Was na koncert wspaniałego artysty z Portugalii w ramach Siesty w Drodze. W magiczny wieczór 14 lutego Wasze serca rozgrzeje Dino D'Santiago! Zachwycona jego talentem Madonna zaprosiła Dino na swoją nową płytę. W lizbońskim finale Eurowizji 2018 kraj pochwalić chciał się właśnie nim – Dino zaprezentował swój talent na gościnnym występie. Jesienią 2018 roku na półkach sklepowych ukazał się album artysty zatytułowany „Mundu Nobu” (19.10), który od razu zawrócił w głowie luzofońskiemu światu – i nie tylko! Piosenki z tego wydawnictwa otwierają Dino kolejne drzwi, tym razem do klubów całego świata, ale ich wersja koncertowa zachwyca w każdym wnętrzu.

The Dumplings – „RAJ” - 16 lutego, godz. 20:00

The Dumplings powracają do łódzkiej Wytwórni, by zaprezentować swój trzeci studyjny album zatytułowany „Raj”. Nowa płyta duetu tworzonego przez Justynę Święs i Kubę Karasia pod względem muzycznym to wciąż elektropop na najwyższym poziomie i w charakterystycznym dla The Dumplings stylu, ale w porównaniu do poprzednich produkcji jest zdecydowanie dojrzalsza. Wszystkie teksty napisane na płycie są w języku polskim, co na pewno otwiera w karierze zespołu nowy rozdział. – Trzecia płyta to powrót do naszych czysto elektronicznych brzmień z czasów pierwszej płyty. Mniej w niej jednak jasnych, lekkich brzmień, za to dużo mroku i tajemnicy – mówią artyści.

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
Picture theme from Natalie C with exclusive licence for ArtRock.pl
© Copyright 1997 - 2019 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.