ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

24.09.2020 17:31 - Mariusz Danielak

Nowy album, singiel i teledysk Pink Freud

Nowy album, singiel i teledysk Pink Freud

Najbardziej rockandrollowy zespół jazzowy wraca po kilkuletniej przerwie z nową płytą. Album „piano forte brutto netto” ukaże się już w październiku 2020 nakładem wytwórni Mystic Production. Wojtek Mazolewski o nowym materiale: „Tym razem wszystko wzięliśmy w swoje ręce. Sami ten materiał nagraliśmy i wyprodukowaliśmy, dobrze się przy tym bawiąc. To zapis naszych szalonych przygód, muzycznych podróży i przyjaźni, która cały czas się rozwija.”

Płytę zapowiada utwór ,,Pink Sunrise”. Uchwycenie momentu, w którym miłość, przyjaźń i bycie razem manifestuje się w najczystszy sposób, podczas wschodu słońca, sprawia, że czujesz jedność z otaczającym Cię światem. Chcesz by ta chwila trwała. Ale STOP.

Zgodnie z tradycją Pink Freud dźwięki, tytuł i towarzyszące im elementy graficzne i filmowe stanowią całość wypowiedzi artystycznej i jak zwykle są trampoliną i zaproszeniem publiczności do twórczego myślenia i współtworzenia dalszej historii. Mówiąc krótko – od teraz to już także Wasza muzyka. W swoim stylu, Pink Freud, z szacunku dla odbiorców, interpretację pozostawia swoim słuchaczom.

 

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2021 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.