ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

07.11.2019 15:00 - Mariusz Danielak

Nick Cave and The Bad Seeds w Gliwicach

Nick Cave and The Bad Seeds w Gliwicach

Nick Cave and The Bad Seeds ogłosili wiosenną trasę europejską 2020. Jeden z najlepszych zespołów koncertowych na świecie zagra w 19 krajach, w tym również w Polsce – 28 maja w Arenie Gliwice. Oto kilka recenzji koncertów Nick Cave and The Bad Seeds: "Radosny i zaskakujący triumf” - The Guardian, “Z jednej strony pełne napięcia i wściekłości, a z drugiej delikatne i oczyszczające. Mistrzostwo” - The Independent, “Nadzwyczajna reakcja na niewyobrażalne” - The Telegraph.

Najnowszy, siedemnasty album Nick Cave and The Bad Seeds „Ghosteen” miał cyfrową premierę 4.10 i został przez wielu okrzyknięty najlepszym w ich karierze. Wersje na winylu i CD będą dostępna będzie od 8 listopada. W recenzjach można przeczytać, że to "...Świetny podwójny album, stawiający desperację naprzeciw empatii i wiary. Z jednej strony nie powinno nas dziwić, że jest aż tak dobry… Niemniej, ciężko nie być oszołomionym” - The Guardian oraz “Nick Cave jest w życiowej formie, a ‘Ghosteen’ to jedno z jego największych osiągnięć.” - The Line of Best Fit.

Bilety na koncert Nick Cave & The Bad Seeds 28.05 w Arena Gliwice są już dostępne. Kupić je można na www.alterart.pl. Wszystkie bilety na to wydarzenie są imienne (przy każdym zakupie należy wpisać dane uczestnika koncertu). Szczegóły w regulaminie bit.ly/344FVOG.

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2020 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.